недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Мотор влета под автомобил

katolicka222

Последни вести

Сообраќајна несреќа се случи попладнево во близина на Католичката црква, пренесува порталот Курир.

Се судрија автомобил и мотор. Моторот буквално влета под автомобилот „Тојота“.

Причините за сообраќајката се уште не се познати, поради поставеноста на возилата.

Во непосредна близина на оваа, попладнево имаше уште една слична сообраќајна несреќа меѓу мотор и автомобил.

katolicka11

katolickaaa33

Фото: Курур

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести