понеделник, 27 март 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: И на 63 години изгледа совршено во бикини

Една од најпознатите американски модели од осумдесеттите и поранешната ѕвезда на списанието "Sports Ilustrated", Кристи Бринкли, и на 63 години изгледа спектакуларно. Една од најатрактивните жени на светот, на Инстаграм го покажа своето совршено тело во бикини и докажа дека некои луѓе изгледаат одлично во своите години од животот.

krisi

Поврзани вести

Една од најпознатите американски модели од осумдесеттите и поранешната ѕвезда на списанието “Sports Ilustrated”, Кристи Бринкли, и на 63 години изгледа спектакуларно. Една од најатрактивните жени на светот, на Инстаграм го покажа своето совршено тело во бикини и докажа дека некои луѓе изгледаат одлично во своите години од животот.

Кристи со својот младешки изглед го привлекува вниманието на сите, а на многумина им е тешко да прифатат дека има ќерка која оди на факултет.

kristi1

Таа неодамна призна дека грижата за нејзината кожа има клучна улога за нејзиниот совршен изглед.

kristi2

Најчитани вести