петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ФОТО: На која и стои подобро белата чипка?

fustan

Последни вести

Две прекрасни дами во слична креација оставија потполно различни впечатоци.

Па што мислите вие, на која од нив две овој чипкаст фустан поубаво и прилега, на раскошната Бијонсе или на витката Кендис?

bijonse

kendis

 

Најчитани вести