петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 17

ФОТО: Најдобро „стрит стајл“ издание на убавата Кендал Џенер

glvna

Последни вести

Секогаш одмерена, елегантна, тренди и потполно „фешн“, Кендал слободно може да биде пример како една млада дама треба да биде стилизирана.

До сега имавме прилика да ја видиме во секакво издание, од елегантни фустани до кратки топови, но едноставниот и ненаметливиот стил кој го преферериа убавата манекенка е нешто што ја издвојува од масата…

Дали Кендал со право стана модна икона проценете од приложената галерија…

k

k1

k2

k3

k4

k5

k6

k7

k8

k9

Најчитани вести