сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ФОТО: Најлудите маски на славните за Ноќта на вештерките!

9

Последни вести

И славните ѕвезди годинава облекоа маски за Ноќ на вештерките. Еве дел од нив:

Ким Кардашијан

Kim Kardašijan

Мишел Родригез

Гвен Стефани

Џастин Бибер

Džastin Biber

Ники Минаж

Niki Minaž

Рита Ора

Rita Ora

 

Кејт Хадсон

Џесика Алба

Džesika Alba

 

Адријана Лима

Adrijana Lima

Кети Пери

Kejti Peri

Бијонсе

Bijonse

Кара Делавињ

Kara Delevinj

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести