понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Најсмешните божикни џемпери

boziken dzemper

Поврзани вести

Божикните и новогодишните џемпери освен тоа што се топли можат да бидат и многу смешни. Погледнете дел од најнеобичните, најкреативните и најчудните џемпери кои секако ќе измамат насмевка на вашето лице.

ugly19j

ugly18j

ugly17j

ugly15j

ugly14j

ugly11j

ugly10j

ugly6j

ugly4j

ugly3j

ugly1j

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести