четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

(ФОТО) Најубавиот задник во светот на модата

lima132

Последни вести

Таа е една од најубавите манекенки на светската модна сцена, по што навикнавме на многу провокативни секси изданија. Но, овој пат снимањето на реклама во Лос Анџелес, ги намами сите погледи на случајните минувачи!

Манекенката која пред два месеца наполни 33 години не се грижеше за погледите од страна како и за папараците кои веднаш навалија на местото на снимањето, во кое Адриана Лима ја имаше главната улога

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести