четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 18

Фото: Најубавиот затвореник доби конкуренција

robijas

Последни вести

Без разлика што овој дечко на Ноќта на вештерките нападнал човек со тениски рекет, тој успеа да стане интернет сензација со брзина на светлината.

Неговото име е Шон Кори а има шанси да стане сериозна конкуренција на „најзгодниот затвореник“ Џереми Микс, кој во јуни оваа година ги полуде жените ширум светот.

Тој стана популарен кога неговата фотографија била објавена на интернет страната на полицијата во Стоктон.

robijas1

Ова како и на Џереми не му е прв притвор бидејќи во 2008 година бил уапсен поради поседување марихуана.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести