Магазин

ФОТО: Најубавите фустани што ќе се носат оваа пролет

ФОТО: Најубавите фустани што ќе се носат оваа пролет

Подгответе се за пролетната игра со бои, форми и слоеви оваа сезона, бидејќи оваа сезона фустаните доаѓаат во редизајниран форма, и тие може да се носат и во текот на денот и во вечерните прилики!

fustani-1fustani-8

Претежно женствените и заводливи силуети на новите модели на фустан буквално ќе го задоволат сите вкусови и стилот на секоја дама.

fustani-6fustani-5

Лежерните модели и силуети што лабаво ја следат линијата на телото може да се носат од утро до вечер, па така оние што обожаваат полежерен стил ќе бидат воодушевени од фустаните – кошули што може да се носат самостојно или како туника.

fustani-3fustani-2

fustani-7fustani-4