петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 47

ФОТО: Најубавите свадбени фотографии

Фотографии кои ќе ве остават без зборови.

svadba

Поврзани вести

Свадба, тоа е најмагичниот ден за двојките, ден кога тие  ја крунисуваат својата љубов, денот го слават почетокот на еден нов живот.

За невестите ова е посебно важен ден бидејќи секоја девојка сонува за денот кога чекори во бело.

Но, ова е само еден ден, ден кој се памети цел живот, затоа напревете многу, неверојатни, убави, откачени, забавни фотографии, кои ќе ве потсетуваат на вашата свадба.

bride and groom with sunlight through the trees  magical wedding photo with sparklers

dog with wedding rings

 

beautiful fall wedding photo

wedding photo in the rain

relaxed romantic wedding photo

bride and groom swept away by love

rainy wedding photo

excited bride after the wedding ceremony

wedding photo through the church stained glass window

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести