недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ФОТО: Најуникатниот свадбен превоз

prevoz

Последни вести

На оваа урнебесна фотографија,која за кратко време стана вистински хит на социјалните мрежи можете да видите еден уникатен превоз на младенците.

Наместо во луксузен автомобил тие одбрале да се возат на комбајн.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести