сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ФОТО: Накова го покажа трудничкото стомаче

nakova

Последни вести

Манекенката Александра Накова на Инстраграм објави фотографија на која може јасно да се види нејзиното стомаче.

Подолго време се шпекулира за тоа дали таа е во блажена состојба.

Со последната фотографија која ја објави таа го потврди тоа.

Најчитани вести