Магазин

ФОТО: Насловната страна на „Плејбој“ без голотија

ФОТО: Насловната страна на „Плејбој“ без голотија

Со одлуката да ја острани препознатливата голотија, „Плејбој“ го изненади целиот свет.

Сепак, оваа неверојатна вест е вистина, а овие денови е на киосците низ целиот свет во продажба, првиот облечен број на ова списание.

Where are my waffles @playboy ? #nomakeup

A photo posted by Sarah Rose Mcdaniel (@krotchy) on

На насловната страница е моделката Сара Мекиндејл која ги подели фотографиите на Инстаграм.

🐰

A photo posted by Sarah Rose Mcdaniel (@krotchy) on

И покрај фактот дека многу мажи се уплашија кога беше најавено дека повеќе нема да има голотија, Сара изгледа многу предизвикувачки, и зрачи со сексапил..