вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Настап на Тара Ла Луна во Берлин

nastap 2

Последни вести

Тара Ла Луна, изведувач на бурлески, настапува во барот „Принципал“ во кавртот Кројцберг  во Берлин.

natsap 1

nastap 4

nastap

nastap 3

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести