недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ФОТО: Наставничка по грешка објави секси фотографија на Фејсбук

foto1-630x350

Поврзани вести

Оваа наставничка по грешка објавила жешка фотографија на Фејсбук и ја видоа сите.

Таа најверојатно разголената фотографија сакала да ја испрати на некое момче, но по грешка ја видоа сите.

mss

 

Најчитани вести