понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ФОТО: Навистина е среќник, оваа девојка е само негова!

Секој би му позавидел.

a3

Последни вести

Еди Марфи е вистински среќник што сексапилната русокоса Пејџ Бучер е само негова.

Триесет и четиригодишната убавица, која се занимава со мода со својата појава не може да помине незабележано.

Таа неодамна изјави дека е благословена со тоа што никогаш немала проблеми со виктата линија и никогаш не сакала да вежба во теретана.

Пејџ и Еди се запознале за време на снимањето на филмот „Куќата на дебелата мама 2“ и заедно се веќе две години.

a a1 a3 a4

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести