Магазин

ФОТО: Навистина е среќник, оваа девојка е само негова!

ФОТО: Навистина е среќник, оваа девојка е само негова!

Еди Марфи е вистински среќник што сексапилната русокоса Пејџ Бучер е само негова.

Триесет и четиригодишната убавица, која се занимава со мода со својата појава не може да помине незабележано.

Таа неодамна изјави дека е благословена со тоа што никогаш немала проблеми со виктата линија и никогаш не сакала да вежба во теретана.

Пејџ и Еди се запознале за време на снимањето на филмот „Куќата на дебелата мама 2“ и заедно се веќе две години.

a a1 a3 a4