вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Не стивнуваат шегите на сметка на Суарез

10553391_10152482916056840_4333533483034515381_n

Последни вести

Шегите на сметка на уругвајскиот фудбалер Луис Суарез, кој како хоби има да ги гризе противничките фудбалери, и понатаму на социјалните мрежи не стивнуваат.

Имено, по синоќешното завршување на Мундијалот, на интернет се појави нова фотографија на која се гледа како победничкиот пехар е гризнат, а за тоа се смета дека е виновен, кој ако не Суарез.

10553391_10152482916056840_4333533483034515381_n

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести