вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ФОТО: Неимар дава голови само кај Габриела

Понежната половина на брзоногиот напаѓач е поранешна шампионка во трки со скутери на вода.

neimar golovi kaj gabriela

Последни вести

Последната милионска аквизиција на каталонскиот гигант Барселона, Неимар не може да се пофали со некој голем успех кога е во прашање фудбалскиот терен, но пак може да се пофали со новата девојка, познатиот модел од Бразил, Габриела Ленци.

Понежната половина на брзоногиот напаѓач е поранешна шампионка во трки со скутери на вода.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести