вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ФОТО: Нема да ја препознаете – Џеј Ло во сосема поинакво издание

dzej_lo_1

Поврзани вести

Латино пејачката во моментов ја снима американската ТВ серија „Shades of Blue“ во која се говори за една самохрана мајка која работи во одделението на ФБИ против корупција.

foto: Splash

Поради ова, имаме можност да ја видиме Џеј Ло во таков стил, како што досега не сме ја виделе никогаш.Џинс, сако и конверс, ова е многу поразлично од она што пејачката вообичаено го носи.

foto. Splash

Џеј Ло за потребите на снимањето има и сосема нова фризура, популарната боб фризура, што сосема добро и стои.

foto: Splash

Најчитани вести