понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ФОТО: Необично летало на небото над Лондон!

Untitled-1

Поврзани вести

Необично летало се појави на небото над Лондон. Ова е само една од многуте необјасниви појави за кои не постои логично објаснување.

Веднаш се појавија претпоставки дека станува збор за вонземјани, но најдобро е самите да се уверите за што станува збор.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести