четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ФОТО: Необработените фотографии на Бионсе

beonsee_5

Последни вести

Во последната недела беа актуелни необработените фотографии на познатите дами кои што се појавија на интернет. Прва на мета беше величествената Синди Крафорд, која изгледа добро иако веќе се наоѓа во петтата деценија од животот.

cindy-main_3202119c

Денеска светот се занимава со една друга дама. Иако сите мислевме дека бионсе доаѓа од некоја друга планета каде секој дел од телото е перфектен, овие фотографии ни го покажаа спротивното.

beonsee_3

Серијата необработени фотографии за кампањата за една косметичка линија од 2013-тата година се појави на интернет и покажа дека и Бионсе слично како и сите други жени има свои маани.

beonsee_2beonseee_2_a

На фотографиите се гледа несовршената кожа на лицето на познатата пејачка прекриено со јака шминка, а фотографиите што се користеа во кампањата сосема поинаку изгледаа од оригиналните.

beonsee_4

 

Најчитани вести