петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Неверојатен 3Д цртеж!

aaa2-300x360

Последни вести

Британскиот артист Скот Дејвидсон создал неверојатно 3Д уметничко дело, кое изгледа навистина реално. За истото му биле потребни 20 часа работа во CS4.

Неговата уметност навистина остава без текст…

Најчитани вести