среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Неверојатен 3Д цртеж!

aaa2-150x600

Последни вести

Британскиот артист Скот Дејвидсон создал неверојатно 3Д уметничко дело, кое изгледа навистина реално. За истото му биле потребни 20 часа работа во CS4.

Неговата уметност навистина остава без текст…

Најчитани вести