сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 4

ФОТО: Неверојатни фотографии од пред ерата на „Фотошоп“

Необични и нејсекојдневни фотографии

neobicna foto

Поврзани вести

Погледнете ги необичните фотографии кои биле направени пред ерата на „Фотошопот“. Денес е многу лесно на фотографиите да се создадат илузии, а како тоа изгледало некогаш во галеријата подолу…

Peculiar Photographs Before The Age Of Photoshop

Perculiar Photographs Before The Age Of Photoshop 2

Perculiar Photographs Before The Age Of Photoshop 3

Perculiar Photographs Before The Age Of Photoshop 4

Perculiar Photographs Before The Age Of Photoshop 7

Perculiar Photographs Before The Age Of Photoshop 8

Perculiar Photographs Before The Age Of Photoshop 9

Perculiar Photographs Before The Age Of Photoshop 10

Perculiar Photographs Before The Age Of Photoshop 1

Perculiar Photographs Before The Age Of Photoshop 12

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести