петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Невестата му докажа на својот татко дека е се уште девица

nevina-1-_thumb_medium500_334

Последни вести

Невестата му дала документ на својот татко дека нејзиниот “химен е недопрен“.

Брелин Боуман го покажала документот на својот татко кој бил потпишан од гинеколог на денот на својата свадба.

Таа се омажила за долгогодишното момче Тимоти. На свадбата присуствувале 3500 гости.

nevina1

На инстаграм Брелин напишала: Го покажав документот со кој се докажува дека сеуште сум девица и дека сум била верна.

Најчитани вести