Магазин

ФОТО: Никол и Григор вљубени на романтичен одмор во Италија

ФОТО: Никол и Григор вљубени на романтичен одмор во Италија

Со кариери и распореди како нивните, не е ни чудо што кога се заедно не можат да се воздржат од разменување нежности.

Никол Шерцингер и нејзиното 13 години помладо момче Григор Димитров беа уловени од папараците на романтичен одмор во Портофино, Италија.

01

Никол беше згодна во тропски панталони, кимоно и црни бикини, додека Григор, како и секој маж, одбра лежерна варијанта на шарени шорцеви и бела блуза.

02

Еден од ретките пати кога Никол и Григор покажаа емоции во јавност.

03

04-1

05-1

06-1

07

08-1

09-1