сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Никол Шерзингер во минијатурен костим за капење

Никол Шерзингер е остварување на сите машки сништа, а тоа го докажа и со најновите фотографии објавени од одмор.

sherzinger-naslovna

Поврзани вести

Никол Шерзингер е остварување на сите машки сништа, а тоа го докажа и со најновите фотографии објавени од одмор.

#Mykonos

A photo posted by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on

Пејачката се фотографираше во минијатурен костим за капење што ги нагласи нејзините бујни гради и задоволно позираше. За да им пружа на обожавателите доволно материјал за уживање таа ртанцуваше и ја покажа совршената фигура.

Me and my girls…All the way 👆🏼

A video posted by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on

Најчитани вести