вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ФОТО: Нина повторно сама, се’ бара дечко да ја утеши

nina

Поврзани вести

Нина Агдал, манекенка позната по жешката реклама за хамбургери „Карл’с ЈР“ и фотографирање за „Спортс илустрејтед“, повторно е сама.

Нина (22) беше во врска со Макс Џорџ од другата Д Вантед, но тој ја оставил минатата недела, пишува „Дејли мејл“.

nina-agdal

Двојката се запозна на снимање на заедничка реклама и беа во врска речиси година дена. Џорџ (25) ја почна лошо годината, бидејќи не само што раскина со Нина, туку оббјави дека неговиот бенд се рападнал.

nina-agdal-sports-illustrated-2013-24

Нина на почетокот на минатата годин ја напушти и Адам Левин, а затоа ја извести преку СМС порака.

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести