петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Нов начин на паркирање во Дојран

1renopark

Последни вести

Возачот на ова „рено“ очигледно смислил нов начин на паркирање.

Фотографијата е направена во Дојран и беше атракција кај минувачите.

renopark

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести