петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Фото: Нова насловна на Дејвид Бекам

bekam1-469x630

Последни вести

Дејвид Бекам (39) ќе се појави на насловната страна на магазинот AnOther кој во продажба ќе излезе утре. Поранешниот фудбалер ја краси насловната страна на 19-тото издание на овој магазин.

Магазинот се обиде да даде интимен портрет на Бекам кого го нарекуваат вистински пример за останатите. AnOther е магазин кој излегува два пати во годината и е наменет за машката и женската публика.

Бекам инаку неодамна беше актуелен преку соработката со брендот Belstaff за кој создаде колекција.

bekam

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести