среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Новак Ѓоковиќ фатен во многу непријатен момент

noleee_nasl

Последни вести

Животот на професионалните спортисти воопшто не е лесен.

Ова на своја кожа го почувствува и српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ, кого папараците го фатија во многу незгоден момент.

novak_celaaa

Најчитани вести