петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ФОТО: Новата фризура на Џеј Ло

j-lo

Последни вести

Пејачката Џенифер Лопез на Инстаграм споделила фотографија на која може да се види нејзиниот нов изглед.

Таа сега има пократка коса и бујни и немирни локни, кои и стојат совршено.

dze

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести