Магазин

ФОТО: Нови разголени фотографии на Ким Кардашиан

ФОТО: Нови разголени фотографии на Ким Кардашиан

Единственото нешто што сестрите Кардашиан и Џенер го сакаат повеќе од фото сесии е „таен проект“.

Секогаш можеме да очекуваме дека овие старлети на социјалните мрежи ќе споделат фотографии од зад сцената од нивните нови проекти, а исто така може да се очекува и дека Ким ќе се појави со многу малку или без облека.

#secretproject ✨coming soon @mertalas @macpiggott #mertandmarcus

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Триесет и пет годишната мајка на две деца на Инстаграм објави мистериозни фотографии од нејзината последна фотосесија со фотографите Мерт Алас и Маркус Пигот.

GUESS WHO 😈 #secretproject 😈 coming soon ‘ #mertandmarcus

A photo posted by mertalas (@mertalas) on

Мора да признаете, како што вети така и прави, и овој пат со разголените фотографии остави многу малку на фантазијата.