четврток, 23 март 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Ново разголено селфи на Ким Кардашиан

Ким Кардашиан повторно успеа да ги возбуди нејзините обожаватели, а за тоа повторно мораше во прв план да ги стави нејзините бујни облини.

kim-selfi

Поврзани вести

Ким Кардашиан повторно успеа да ги возбуди нејзините обожаватели, а за тоа повторно мораше во прв план да ги стави нејзините бујни облини.

Таа на Инстаграм објави селфи фотографија на која пред огледалото позира во бел едноделен костим за капење на кој што четири пати е испишан зборот „Пабло“ со што алудира на името на албумот на нејзиниот сопруг Кание Вест „The life od Pablo“. Ким порача дека таа е сопругата на Пабло („The wife of Pablo“).

TheWifeOfPablo

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Оваа фотографија за половина ден собра милион лајкови, а со оглед на тоа што костимот за капење не открива премногу, обожавателите се убедени дека Ким, наскоро повеќе ќе се разголи кога ќе биде задоволна со новата линија.

Најчитани вести