недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Новото фризурче на Марио Балотели

Ajax vs Milan - UEFA Champions League 2013/2014

Поврзани вести

mario

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести