вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 47

ФОТО: Обама и неговиот бел дедо

obama1-1

Поврзани вести

На Интернет е објавена фотографија на која може да се види Барак Обама кога имал четири години како ужива на плажа со својот бел дедо, Стенли Данам.

obama

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести