Магазин

ФОТО: Од блудна наследничка до мајка за пример

ФОТО: Од блудна наследничка до мајка за пример

Ники и Парис Хилтон беа најпознатите девојки за забава. Во нивните биографии зборовите како: дрога, алкохол и полиција се испишани со крупни букви.

niki-hilton-2

Сепак, откако Ники се омажи за богатиот банкар Џејмс Роштилд, сосема се смири.

По се изгледа милијардерот успеа да ја смири бунтовничката природа на богатата насленичка.

niki-hilton-splash-660x1068

Тие се венчаа минатата година во јули, а оттогаш и познатата русокоса се повлече од насловните страници на таблоидите.

Niki-Hilton

Таа сега е преубава мајка што наскоро на свет ќе донесе девојче.