четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Огромен замок на влезот во Шутка!

1

Поврзани вести

На патот кон Шуто Оризари ќе ве исшокира огромен замок од левата страна на патот, пишува Засе.мк.

3

Прво ќе помислите дека сте ја погрешиле населбата, а доколку подобро размислите сигурно овде ќе се снима петтата сезона на Game Thrones.

2

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести