понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Огромна поддршка од Тетово за народниот собир во Скопје

tetovo500

Последни вести

Голем број граѓани од Тетово денеска се упатија кон Скопје за масовниот народен собир.

Народниот собир под мотото „Македонија силна“ ќе започне во 20 часот пред Собрание на Република Македонија.

tetovo

Најчитани вести