петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Фото: Охрид сепак не е многу скап годинава

orevche-beach

Поврзани вести

Наспроти сите информации дека Охрид е прескап за летување, овие ценовници од една од најпознатите охридски плажи Градиште го покажуваат спротивното. Пиво 80 денари, Нескафе 80 денари, Макијато 50 денари… се само дел од пристојната понуда на Градиште.

ceni

ceni1

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести