недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Охрид завеан во снег

ohrid_1

Последни вести

На порталот Охрид 1, денеска се објавени три разгледници од Охрид, снимени од воздух. Станува збор за разгледници од различни делови на градот, а она што е интересно е што градот е целосно покриен со снег.

ohrid_2

ohrid_3

Најчитани вести