вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ФОТО: Опасно краткиот фустан и секси нозете на Бијонсе

b2

Последни вести

Пејачката Бијонсе секогаш со задоволство ги истакнува своите позитивни страни. Така и овој пат, на концертната вечер во чест на Стиви Вондер, таа го прилече вниманието на сите со своето кратко фустанче, кое само дополнитлно ги нагласи нејзините секси затегнати нозе.

b1

b

 

 

Најчитани вести