четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 53

ФОТО: Орландо Блум со мигрантите во Гевгелија

blum500

Последни вести

Познатиот англиски актер, Орландо Блум ги посети емигрантите во Гевгелија. Тој денеска е на југот од земјава, пишува Република.

ФОТО: Ѓ.Личовски (РЕПУБЛИКА)

Најчитани вести