среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Откриена луксузната вила на хрватскиот градоначалник

vila

Поврзани вести

Хрватската полиција откри луксузна вила во близина на островот Крк на Јадранското море, за која се сомнева дека е на уапсениот градоначалник на Загреб, Милан Бандиќ.

На овие фотографии може да погледнете како изгледа луксузната вила.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести