петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

ФОТО: Ова дефинитивно е „селфи“ на годината!

1

Поврзани вести

Друштвените мрежи се преполни со „селфи“ фотографии, но оваа фотографија е без конкуренција…

2

Што велита за оваа фотографија која ова момче ја поставило на Твитер?

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести