вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 56

ФОТО: Ова е бебето што преживеа пад од тераса

srpska_policijaaa

Поврзани вести

Среќната судбина на малата едногодишна убавица го зачуди, но израдува регионот.

malata-teodora

Едногодишната Теодора Добреновиќ од Ниш е повредена во саботата откако паднала до тераса од 2,5 метри висина.

За среќа таа се здобила само со модрици на стомакот и е пуштена на домашно лекување.

Најчитани вести