вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ФОТО: Ова е една од најубавите плажи во светот

2

Последни вести

Малото море или „Мар Чикита“ е минијатурна плажа која се наоѓа во северниот дел на Пуерто Рико и е една од најубавите плажи.

1
Се крие во мал залив, а брановите пробиле отвор од 25 метри низ карпите. Ова место дефинитивно вреди да се посети…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести