недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Ова е момчето кое почина во гаража – девојката се бори за живот

nemanja-novakovic-nina-stamenkovic-tragedija-cacak-ugljen-monoksid-trovanje-1423357401-614961thtrhrt

Последни вести

Хорор вчера наутро го потресе Чачак откако младиот Немања Н. беше пронајден мртов во гаража до својот автомобил. Според податоците на српскиот Курир, 26-годишниот Немања бил пронајден како гол лежи до автомобилот, а неговата девојка, 24-годишната Н.С. се уште се бори за живот.

Како што дознава порталот, младиот пар бил пронајден без облека, па се претпоставува дека воделе љубов со вклучен автомобил, по што Немања се угушил од гасовите. Пред да почине тој повраќал.

Нив ги пронашол таткото на младото момче утрото кога влегол да го земе Аудито од гаражата. Немања веројатно се обидувал да ја отвори вратата па паднал пред неа, а девојката седела на задното седиште, и сеуште давала знаци на живот.

Најчитани вести