среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Ова е најбизарна слика на сите времиња

majli-sajrus1

Последни вести

Таман кога помисливме дека Мајли Сајрус не може да направи скандал,таа тоа го демантираше. На социјалните мрежи се појави слика која странските медиуми ја опишуваат како вознемирувачка.

Ако малку подобро се види, тоа е само маска што некој ја ставил на глава.

„Еднаш се бакнувавме со Мајли,“ напиша манекенката Амбер Роуз за кој никој не може да претпостави под оваа маска.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести