Магазин

ФОТО: Ова е новата мис САД

ФОТО: Ова е новата мис САД

Ниа Санчез е новата мис Америка. Таа, освен што е прогласена за најубава жена во САД воедно е и мајстор за таеквондо.

Дваесет и четиригодишната Ниа има црн појас и вели дека уште како дете сфатила колку е важно да се научи како да се одбрани.

010

Црнокосата убавица од Невада победи во конкуренција на 50 девојки.